Magyar Holisztikus Egyesület

Asztrológia  -  Numerológia  -  Grafológia  -  Családállítás  -  Feng Shui Természetgyógyászat - Önismereti tréningek

Magyar Holisztikus Egyesület
Holisztikus Egyesület

"Az orvoslás tudománya abban áll, hogy lekösse a beteg figyelmét, amíg a természet meggyógyítja a betegséget."

BIOREZONANCIÁS ÁLLAPOTFELMÉRÉS – a szervezet teljes körű felmérése biorezonanciás készülék segítségével kizárólag természetes összetevőkön alapuló életmód – étrend tanácsadással, komplex terápiás tanácsadással egybekötve.

gallery/dbb42f7503703c91f548efc7c37a3288_870x220

DOHÁNYZÁSLESZOKTATÁS BIOREZONANCIÁVAL

biorezonanciás készülék segítségével.

A biorezonanciás leszoktató program kb. 40-45 percet vesz igénybe.

A tapasztalatok alapján 10-ből 8 ember az első alkalommal leszokik a dohányzásról.

KINESIO TAPE / ACUTAPE KEZELÉS

a Kinesio Taping módszer szerint sérült testtájak, izmok, ízületek kineziológiai szalaggal történő, szakszerű ragasztása.

gallery/edina

Rádóczi Edina